Responsive Design Współpraca międzynarodowa

III wieku

WSGE przez całe życie

Dyplomatorium

W dniu 2 lipca 2014 25 funkcjonariuszy Służby Więziennej okręgu warszawskiego odebrało dyplomy ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Uroczystość zakończenia studiów odbyła się w Areszcie Śledczym w Warszawie-Mokotowie. Świadectwa wręczyli płk Anna Osowska-Rembecka - Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Warszawie , dr hab Magdalena Sitek – Prorektor Uczelni oraz dr Małgorzata Such-Pyrgiel - Dziekan Wydziału Nauk Społecznych.

Absolwentom gratulowali i życzyli wielu sukcesów zawodowych ich przełożeni -  dyrektorzy Aresztu Śledczego w Warszawie-Mokotowie, Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie, Zakładu Karnego w Warszawie-Białołęce i  oraz Aresztu Śledczego w Radomiu.

Pogodzenie obowiązków służbowych i szkoleniowych, zakończonych takim sukcesem to dobry przykład dla wszystkich funkcjonariuszy.

Wszystkim absolwentom gratulujemy!