Responsive Design Współpraca międzynarodowa

How To Intercultural Сommunication

Naukowy półrocznik WSGE w Józefowie

Szanowni Państwo,

pragniemy zachęcić do wsparcia kolejnej zbiórki pieniędzy na Fundację Domowe Hospicjum Dziecięce "Promyczek" w Otwocku (http://www.hospicjumpromyczek.pl/). Studenci naszej Uczelni studiujący w języku angielskim m.in. z Indii, Nepalu, Tadżykistanu, Nigerii, Pakistanu, Uzbekistanu, Ukrainy, jak i Polski postanowili przygotować własne produkty. Jest to jedyna okazja by spróbować nepalskich pierogów (tzw. MOMO), pysznych ciast, indyjskich kotlecików, lokalnych słodkości w celu wsparcia podopiecznych Hospicjum.

Prosimy wszystkich studentów, jak i wykładowców w miarę możliwości o wsparcie akcji i zakup przepysznych specjałów różnych kuchni świata.
Akcja będzie organizowana w dniach 5-6.12.2014 r. oraz 12-13.2014 r. oraz 6.12.2014 w Mińsku Mazowieckim.

Pozdrawiamy serdecznie,
Biuro Współpracy Zagranicznej WSGE