Studenci niepełnosprawni

WSGE jest uczelnią przyjazną studentom z niepełnosprawnościami. Możemy poszczycić się doświadczeniem w zakresie wspierania studentów - główny cel tego wsparcia to umożliwienie studentom dostępu do nauki, bez względu na rodzaj niepełnosprawności. Cel ten realizowany jest m.in. poprzez organizację stanowisk komputerowych oraz innych rozwiązań technologicznych dla studentów niepełnosprawnych, prowadzenie wypożyczalni sprzętu adaptacyjnego, prowadzenie biblioteki cyfrowej gromadzącej zbiory w formach dostępnych dla studentów niewidomych i słabowidzących.

Więcej informacji dla studentów niepełnosprawnych

Biuro ds. osób niepełnosprawnych WSGE   |   Wyjazdy w programie Erasmus dla studentów niepełnosprawnych   |   Pomoc materialna dla studentów niepełnosprawnych

E-Student