WYKŁAD OTWARTY DLA MŁODZIEŻY POWIATU OTWOCKIEGO

Mamy przyjemność poinformować, iż w dniu 17.03.2017 roku w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. Michała Elwiro Andriollego w Otwocku, miał miejsce wykład otwarty dla młodzieży maturalnej z ww. powiatu, zorganizowany przez Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Temat  wykładu ,,Dzieje Biura Ochrony Rządu z aspektem historycznym” zaprezentował - w oparciu o bardzo ciekawe zdjęcia i krótkometrażowe filmy - płk rez. Grzegorz Sterna.

Ze strony młodzieży wystąpienie prelegenta spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem  (w spotkaniu udział wzięło ok. 130 osób) zakończone wieloma pytaniami, m. in.:,, Czy kobiety również mogą służyć w BOR?”, ,,Jaka jest górna granica wieku kandydata do służby w BOR?”. Na zakończenie spotkania, miało również miejsce losowanie atrakcyjnych nagród dla uczestników wykładu.

Oprócz młodzieży w prelekcji uczestniczyli: Rektor WSGE w Józefowie dr Tadeusz Graca, prodziekan dr inż. Grzegorz Winogrodzki oraz Pani Ewa B. Musiejko – dyrektor PMDK w Otwocku.

Zapraszamy na następne wykłady otwarte, o których informujemy na naszych stronach internetowych.

Prodziekan

Wydziału Nauk Społecznych