31.05.2017: Diversity management in the V4 countries as an answer for demographic changes

Rektor

Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej
im. Alcide De Gasperi w Józefowie

ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej

„Diversity management in the V4 countries as an answer for demographic changes”

Konferencja odbędzie się 31 maja 2017 r. w siedzibie
Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie
ul. Sienkiewicza 4, 05-410 Józefów.

CEL KONFERENCJI:

Celem konferencji jest zwiększenie świadomości krajów grupy V4 nt. różnorodności i zarządzania różnorodnością w kwestii rozwiązywania problemów na rynku pracy. Efektem

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki badań nt. uwarunkowań regionalnych, efektów wdrożenia konkretnych polityk i określenia najlepszych praktyk w celu rozpowszechnienia ich wśród partnerów.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu “ Diversity management in the V4 countries as an answer for demographic changes” finansowanego przez Fundusz Wyszehradzki

Współorganizatorzy:

College Of International and Public Relations Prague

University of Szeged

Faculty of Political Science and International Relations, Matej Bel University

Academician Stepan Demianchuk International University of Economics and Humanities

KOMITET NAUKOWY:

Tadeusz GRACA, Ph.D. - Rector of the Alcide De Gasperi  University of Euroregional Economy in Józefów (Poland)

Magdalena SITEK, assoc. prof. -  Vice-Rector of the Alcide De Gasperi  University of Euroregional Economy in Józefów (Poland)

Elwira GROSS-GOŁACKA, Ph.D. – Alcide De Gasperi  University of Euroregional Economy in Józefów (Poland)

Jarmila ANDROVICOVA, Mgr., PhD. - Matel Bel University in Banska Bystrica (Solvakia)

Monika Ulherova, Mgr., PhD. - Matel Bel University in Banska Bystrica (Slovakia)

Ildiko LAKI, PhD. - Szeged University (Hungary)

Jan Polišenský, Ph.D. - College of International and Public Relations Prague (Czech Republic)

Jan SLAVICEK, PhD. - College of International and Public Relations Prague (Czech Republic)

prof. Anatolii DEMIANCHUK - International University of Economics and Humanities (Ukraine)

Więcej na stronie: https://sites.google.com/site/v4diversity/

Efektem konferencji będzie wydanie publikacji w formie cyfrowej.

SEKRETARIAT KONFERENCJI:

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej