BALTIC SEA SUMMER UNIVERSITY

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić do uczestnictwa w Baltic Sea Summer University, który odbędzie się w naszej Uczelni w dniach 10 – 16 lipca 2017 roku. Tematem tegorocznego spotkania jest “Regional development and innovation”. Wszystkie zajęcia odbywać będą się w języku angielskim. Koszt uczestnictwa to 150 euro.

Podczas BALTIC SEA SUMMER UNIVERSITY będzie możliwość udziału w wykładach prowadzonych przez wykładowców z Polski, Europy i świata. Ponadto, zorganizowane zostaną wyjazdy: do siedziby Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej – FRONTEX w Warszawie, Ambasady Republiki Francuskiej w Warszawie oraz siedziby formy MORATEX w Łodzi (firma działająca na polu „smart technologies). Ponadto, będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i międzynarodowych spotkań.

Szczegółowy program BALTIC SEA SUMMER UNIVERSITY dostępny jest pod linkiem: PROGRAM.

Osoby zainteresowane udziałem lub chcące uzyskać więcej informacji na temat programu prosimy o jak najszybszy kontakt z panią Iwoną Florek w Dziekanacie lub z panem Artur Banaszak (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).