Relacja ze spotkania Członków Koła Naukowego „Bezpieczna Strefa”

Zgodnie z harmonogramem spotkań Koła Naukowego „Bezpieczna Strefa” studentów bezpieczeństwa wewnętrznego Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie, w dniu 23 stycznia br. o godz. 15:00 odbył się wykład otwarty pt. „Dlaczego sprzątaczka jest bardziej niebezpieczna niż dyrektor? – czyli rzecz o bezpieczeństwie informacji”, który wygłosili Pani prof. nadzw. dr hab. Marzena Dymek-Maciejewska oraz Pan mgr Piotr Maciejewski.

Studenci, którzy w bardzo licznej grupie przybyli na to spotkanie wyrażali bardzo duże zainteresowanie tematem oraz mieli wiele pytań do Prelegentów, co spowodowało przedłużenie spotkania. Spotkanie na tyle było ciekawe i interesujące, że studenci zarówno pierwszego
i drugiego stopnia zamierzają uzyskaną wiedzę wykorzystać w swoich pracach dyplomowych.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.

Serdecznie dziękujemy Pani prof. nadzw. dr hab. Marzenie Dymek-Maciejewskiej oraz Panu mgr. Piotrowi Maciejewskiemu za przybycie i bardzo interesujący wykład!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia!