Tworzymy aktywne społeczeństwo

ul. Sienkiewicza 4
Józefów
05-410
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 789 19 03
faks: 22 789 60 96

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej 
im. Alcide De Gasperi w Józefowie 

ul.Sienkiewicza 4
05-410 Józefow
NIP  532-18-23-156 
REGON  015281183

Sekretariat Uczelni: 22 789 19 03


Numer konta Uczelni

Wpłaty mogą być dokonywane na konto:

Bank PKO BP S.A. - Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej

Nr rachunku:
52 1020 1127 0000 1302 0096 0385

lub osobiście w Kasie WSGE znajdującej się w budynku Uczelni

przy ul. Sienkiewicza 4 w pokoju nr 011.

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.

Kontakt - Jednostki ogólnouczelniane


Biblioteka i Archiwum

Magdalena Augustyniak
tel. 22 780 10 07 w. 12
mail: biblioteka@wsge.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki WSGE
Poniedziałek - nieczynne
Wtorek 8.00-16.00
Środa 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 10.00-18.00
Sobota 8.00-16.00 (w okresie wakacyjnym - nieczynne)
Od dnia 15.07.2016 do 15. 09.2016 biblioteka będzie czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Biuro Karier

Kierownik - Małgorzata Such-Pyrgiel
tel. 22 780 10 07 w. 14
mail: dziekanwns@wsge.edu.pl

Z-ca Kierownika - 

mail: 

Biuro Współpracy Zagranicznej i Studiów Anglojęzycznych

Dyrektor Marta Bojaruniec
tel. 22 780 10 07 w. 16
mail: marta@wsge.edu.pl
 

Dziekanat studiów I i II stopnia

Ilona Mrozińska (sekretariat@wsge.edu.pl- kierownik dziekanatu 
Beata Zawadka (b.zawadka@wsge.edu.pl
tel. 22 780 10 07 w. 14 lub 18
tel. kom.: 510 212 438

Godziny pracy Dziekanatu:
Poniedziałek - nieczynne (dzień wewnętrzny)
Wtorek - 8.00-16.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00
Sobota - 08.00 - 16.00

Dział Kadr

Piotr Jarmoła
tel.: 22 780 10 07 w.13
mail: piotr@wsge.edu.pl

Dział IT - e-learning

Beata Zawadka
tel. 25 758 86 45
mail: b.zawadka@majka.edu.pl

Dział Projektów i Wymiany Międzynarodowej (Erasmus)

Iwona Florek - Erasmus
tel. 22 780 10 07 w.23
mail: iwona@wsge.edu.pl
 

Dział Studiów Podyplomowych

sekretariat@wsge.edu.pl
tel. 22 780 10 07 w. 14
tel./fax: 22 789 60 96

Kasa

Jolanta Fiksa
tel. 22 780 10 07 w.21

Godziny otwarcia Kasy
Poniedziałek nieczynne
Wtorek 8.00-16.00
Środa 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 10.00-18.00
Sobota 8.00-14.00

Sekretariat Uczelni

Joanna Majewska
tel. 22 789 19 03
tel./fax: 22 789 60 96
mail: rektorat@wsge.edu.pl

Pełnomocnik Rektora ds. prawno-organizacyjnych i ewaluacji

Grzegorz Laskowski
tel. 22 780 10 07 w.22
mail: grzegorz.laskowski@wsge.edu.pl

Rada Patronacka

 

Wydawnictwo WSGE

Urszula Kraszewska
tel. 22 780 10 07 w.12 (pn.-wt.)
tel. 25 758 86 45 (sr.-pt.)
mail: wydawnictwo@wsge.edu.pl

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube