8 luty 2017 Konferencja "Wyzwania demografii we współczesnym państwie”

Zapraszamy do udziału w wewnętrznej konferencji naukowej pt. "Wyzwania demografii we współczesnym państwie", organizowanej przez Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie pod patronatem JM Rektora dra Tadeusza Gracy.

Obrady są zaplanowane na 08 lutego 2017 roku w siedzibie Uczelni.

Interdyscyplinarna konferencja jest skierowana do wszystkich pracowników WSGE zarówno etatowych, jak i związanych z Uczelnią umową cywilnoprawną z różnych dziedzin nauk społecznych i humanistycznych zainteresowanych następującą tematyką paneli:

1.      Polityka społeczna Polski i UE, a kwestie bezpieczeństwa

2.      Zarządzanie zasobami ludzkimi w dobie kryzysu demograficznego

3.      Wyzwania edukacyjne i socjologiczne w dobie kryzysu demograficznego

Po konferencji  artykuły będą wydane w czasopismach WSGE: Journal of Modern Studies lub Intercultural Communication w 2017 roku.

Terminy:

·         15 stycznia 2016 Termin zgłoszenia się na konferencję na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

·         8 lutego 2017 Termin składania pełnego tekstu artykułu do publikacji / Obrady konferencyjne

Płatności:

·         Pracownicy WSGE etatowi  oraz zatrudnieni na podstawie umowy cywilnoprawnej afiliujący WSGE – bezpłatnie

·         Pracownicy nie afiliujący WSGE – 400 zł.

Udział pracowników etatowych jest obowiązkowy.