Tworzymy aktywne społeczeństwo

Egzamin TOEIC®

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że Studenci oraz Absolwenci WSGE ubiegający się o pracę lub awans zawodowy, mają możliwość przystąpienia do egzaminu TOEIC®  w murach naszej uczelni, która posiada status Akredytowanego Ośrodka Egzaminacyjnego ETS GLOBAL. Certyfikat TOEIC® w sposób profesjonalny i precyzyjny opisuje posiadane umiejętności językowe, jest certyfikatem stworzonym na życzenie pracodawców i odpowiadającym na ich potrzeby weryfikacji umiejętności pracowników. Egzamin testuje kompetencje w sytuacjach związanych ze środowiskiem pracy.

Osoby, które chciałyby uzyskać certyfikat zaświadczający o komunikatywnej znajomości języka angielskiego proszone są o skontaktowanie się z lektorem języka angielskiego, koordynatorem merytorycznym TOEIC®


TOEIC® - Certyfikat dla Ciebie

W wyniku wieloletniej współpracy WSGE w Józefowie z Educational Testing Service (ETS), studenci  w bieżącym roku akademickim zostali objęci specjalnym programem sprawdzenia kompetencji językowych międzynarodowym egzaminem TOEIC®.


O Educational Testing Service (ETS)

Educational Testing Service (ETS) jest globalnym liderem w  dziedzinie oceny sprawności językowych, między innymi przy zastosowaniu testów TOEIC®i TOEFL®,do których rocznie przystępuje ponad 12 milionów osób w ponad 180 krajach na całym świecie (poza USA). Jako Akredytowane Centrum Egzaminacyjne ETS, WSGE posiada uprawnienia do przeprowadzania egzaminów TOEIC®.


O programie

Inicjatywa testowania studentów międzynarodowym egzaminem z języka angielskiego ma na celu umożliwienie studentom poznanie poziomu, zgodnego ze skalą CEF i pokazanie, jak dobrze radzą sobie z językiem angielskim w globalnym środowisku pracy. Podnoszenie jakości nauczania i rozwój  świadomości wśród studentów na temat znaczenia języków obcych dla ich kariery zawodowej to główne idee, jakie przyświecają projektowi.

Studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w roku akademickim 2013/2014 kończą lektorat z języka angielskiego, mogą podejść do egzaminu TOEIC® za opłatą20 zł za broszurę egzaminacyjną ( minimum20 studentów) .


O egzaminie TOEIC®

Egzamin TOEIC® każdego roku zdaje ponad  7 milionów kandydatów i jest to najczęściej uznawany certyfikat w międzynarodowym środowisku pracy - honoruje go ponad 14 000 organizacji na świecie. Test sprawdza umiejętność praktycznego posługiwania się językiem angielskim w środowisku zawodowym i w codziennym życiu. Składa się z 200 pytań wielokrotnego wyboru i trwa 2 godziny zegarowe.

 

Certyfikat TOEIC® to cenny dodatek do CV, przepustka do kariery zawodowej i otwartość na nowe perspektywy.  

 

Więcej informacji o egzaminie TOEIC®:Aurelia Łuczyńska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Profesjonalne CV z TOEIC®:   http://www.etsglobal.org/Pl/Pol/Oferta-ETS/Firmy-i-korporacje/Profesjonalne-CV-z-TOEIC-R

Darmowy test próbny TOEIC® Online Placement:www.testujangielski.pl


Certyfikat TOEIC® dla zainteresowanych

Studenci, którzy będą zainteresowani otrzymaniem oficjalnego Certyfikatu po egzaminie, będą mogli wykupić go na preferencyjnych warunkach (280 zł zamiast 375 zł) w ciągu 2 miesięcy od dnia przystąpienia do egzaminu.

TERMIN

-


REJESTRACJA

-

Telefon: 606 341 657

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rodzina Certyfikatów TOEIC:®

TOEIC® Listening and Reading:


Określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, od poziomu Beginner /początkującego (A1 według poziomów Rady Europy) do Advanced /zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy). Jest to papierowy test wielokrotnego wyboru.

TOEIC® Speaking and Writing:
Określa poziom zaawansowania w mówieniu i pisaniu, od poziomu Beginner /początkującego (A1 według poziomów Rady Europy) do Advanced /zaawansowanego (C1 według poziomów Rady Europy). Jest to test komputerowy.

The TOEIC®Bridge™ test:
Określa poziom zaawansowania w słuchaniu i czytaniu, od poziomu Beginner /początkującego (A1 według poziomów Rady Europy) do Intermediate/średnio-zaawansowanego (B1 według poziomów Rady Europy).  Jest to papierowy test wielokrotnego wyboru.

Oceny kompetencji językowych w pracy, które wychodzą naprzeciw potrzebom biznesowym

Pytania testowe w egzaminie TOEIC® odzwierciedlają sytuacje życia codziennego, które odnoszą się do światowego rynku pracy. Raporty wyników zapewniają dokładny i czytelny feedback na temat mocnych i słabych stron kandydata, w odniesieniu do poziomów Rady Europy CEFR oraz opisem umiejętności językowych dla danego poziomu.

Wszystkie egzaminy z rodziny TOEIC® zostały przełożone w odniesieniu do poziomów skali CEFR, by pomóc kandydatom lepiej zinterpretować swój wynik.

Co więcej, ciągłe badania pozwalają zapewnić, że testy TOEIC® są precyzyjne oraz właściwe dla zmieniającego się światowego rynku pracy. TOEIC® nieustannie pomaga firmom zatrudniać, wybierać oraz awansować odpowiednich pracowników.

Więcej informacji o certyfikacie TOEIC®   http://www.etsglobal.org/Pl/Pol

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube