Tworzymy aktywne społeczeństwo

Wymiana pracowników w celu prowadzenia zajęć

Wyjazdy pracowników w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych

 

Serdecznie zapraszamy kadrę dydaktyczną WSGE do aplikowania na wyjazdy w ramach programu Erasmus+.W celu zgłoszenia chęci wyjazdu należy złożyć:

1. podanie o zgodę na wyjazd w ramach programu Erasmus+ do uczelnianego Instytucjonalnego Koordynatora dr hab. Magdaleny Sitek. W podaniu należy napisać dokąd miałby odbyć się wyjazd, w jakim terminie. Do podania należy załączyć potwierdzenie znajomości języka obcego, jeśli pracownik posiada. Po wstępnej zgodzie pracownik zostanie poinformowany o procedurze rekrutacyjnej (ewentualny termin rozmowy rekrutacyjnej)

2. Porozumienie o programie nauczania (dokument musi być podpisany przez trzy strony: pracownika, uczelnię wysyłającą – WSGE dr hab. Magdalena Sitek oraz uczelnię przyjmującą)

 

Zakwalifikowany pracownik podpisze umowę finansową z uczelnią

Wysokość grantu zgodna jest z obowiązującymi stawkami w projektach zaakceptowanych w konkursie 2016 roku

 

Po zakończeniu pobytu na stypendium Erasmus pracownik ma obowiązek dostarczyć do uczelni:

1. Potwierdzenie pobytu w uczelni partnerskiej i przeprowadzenia zajęć dydaktycznych oraz potwierdzenie dat pobytu (może być zwarte w Report Form lub wydane jako osobny dokument)

2. wypełnić ankietę stypendysty w wersji on-line (dostęp do ankiety student otrzyma automatycznie z systemu)

3.relacja z pobytu na stypendium.

 

Zapraszamy!

Prosimy zgłaszać się do osoby kontaktowej programu Iwony Florek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   22 780 10 07 wew. 23


Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube