Tworzymy aktywne społeczeństwo

Wymiana wykładowców i pracowników

Serdecznie zapraszamy kadrę dydaktyczną oraz pracowników administracyjnych WSGE do aplikowania na wyjazdy w ramach programu LLP Erasmus.

W celu zgłoszenia chęci wyjazdu należy złożyć:

1. podanie o zgodę na wyjazd w ramach programu LLP Erasmus do uczelnianego Instytucjonalnego Koordynatora dr hab. Magdaleny Sitek. W podaniu należy napisać dokąd miałby odbyć się wyjazd, w jakim terminie oraz czy byłby to wyjazd w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczleni partnerskiej (STA)  czy na szkolenie (STT). Do podania należy załączyć potwierdzenie znajomości jezyka obcoego, jeśli pracownik posiada. Po wstępnej zgodzie pracownik zostanie poinformowany o procedurze rekrutacyjnej (termin rozmowy rekrutacyjnej)

2. Indywidualny program nauczania (wyjazdy STA)

3. Indywidualny plan pracy (wyjazdy STT)

Po zakończeniu pobytu na stypendium Erasmus pracownik ma obowiązek dostarczyć do uczelni:

1. Report Form (wzór Report form dla wyjazdu STA oraz STT)  oraz potwierdzenie dat pobytu (może być zwarte wReport Form lub wydane jako osobny dokument)

2. oraz wypełnić ankietę stypendysty w wersji on-line (dostęp do ankiety można uzyskać w Biurze Erasmusa).


Sprawozdanie z pobytu na uczelni Universidad de Jaume I Sergiusz Prokurat w Castellon de la Plana

W dniach 14.03.2014 – 21.03.2014 prowadziłem zajęcia na uczelni Universidad de Jaume I w Castellon de la Plana. Były to trzy 1,5h bloki zajęciowe na zajęciach z ekonomii i zarządzania. Zajęcia zrealizowane zostały w ramach zajęć pracowników naukowych Uniwersystetu: Jaume Llorensa Monzoniza, Alma M. Rodríguez-Sánchez, Lluis J. Callarisa. Zajęcia w większości dotyczyły tematki wydanej przeze mnie książki pt. „Work 2.0: nowhere to hide” – czyli rynków pracy. Pracownicy Universidad de Jaume I przyjęli mnie ciepło i są zainteresowani wymianą kadr i studentów. Zdecydowanie polecam ten ośrodek badawczy, jako instytucje wysokiej jakości.

  

DATA: Warszawa, 01.04.2014.   Sporządził: Sergiusz Prokurat

 

 

 
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube