+48 22 789 19 03 rektorat@wsge.edu.pl

Aktualności

Wyniki rekrutacji na płatne staże - projekt: "„Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej uczelnia przyszłości”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji na płatne staże oferowane przez Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie w ramach projektu nr POWR.03.05.00-00-z063/17 pt. „Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej uczelnią przyszłości”.  Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś priorytetowa III. Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju, Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych. Projekt realizowany jest przez Wyższą Szkołę Gospodarki Euroregionalnej w okresie od 01.09.2018 r. do 31.08.2022 r.

W ramach projektu realizowane są zadania kierowane zarówno do studentów jak i pracowników uczelni.

Celem głównym projektu działania „Staże dla studentów” jest zwiększenie przygotowania zawodowego przez 560 studentów/ek studiów I i II stopnia kierunku Pedagogika, Bezpieczeństwo wewnętrzne i Zarządzanie Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej poprzez udział w wysokiej jakości stażach zawodowych.

Lista rankingowa (wyniki rekrutacji) dostępne są TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt – panią Iwoną Florek (osobiście lub za pośrednictwem email: iwona@wsge.edu.pl)

Projekt „Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej uczelnia przyszłości” współfinansowany
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego