Tradycyjnie jak co roku Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej z Józefowa wraz z Powiatem Otwockim zorganizowali Forum Gospodarcze, podczas którego wręczane są Buzdygany Marszałka Bielińskiego i nagrody dla najlepszych przedsiębiorców i organizacji pozarządowych powiatu otwockiego.

Ze względu na obostrzenia w ubiegłym roku organizacja Forum nie była możliwa, ale nie zrezygnowaliśmy z organizacji konkursu, tym bardziej chcąc wyróżnić podmioty, które stanowią wzór w czasach niezwykłych wyzwań.

W trakcie kilku spotkań z przedsiębiorcami i NGOsami Starosta Otwocki Krzysztof Szczegielniak, Członek Zarządu Powiatu Otwockiego Kinga Błaszczyk i Prorektor WSGE Małgorzata Such-Pyrgiel wręczyli nagrody dla najlepszych przedsiębiorców i NGOsów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

(Galeria zdjęć dostępna na profilu FB – po kliknięciu na zdjecie)

(Informacja i zdjęcia dzięki uprzejmości – POWIAT OTWOCKI)