Projekt „Wskazujemy studentom drogę do kariery” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie seredzcnie zaprasza do udziału w targach pracy, w CZWARTEK – 08.10.2020, w godz. 11:00 – 14:00.

Udział w targach w formie zdalnej poprzez aplikację MS Teams (bez konieczności logowania).

Link do udziału w wydarzeniu: MS TEAMS – TARGI PRACY WSGE

Udział w wydarzeniu potwierdził przedstawiciel ZUS, który opowie o zasadach i formah działania tej instytucji.

Organnizacja wydarzenia jest częścią udziału WSGE w projekcie „Wskazujemy studentom drogę do kariery”
współfinansowanego z środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

SEREDECZNIE ZAPRASZAMY