Aktualizacja: I MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIATECZNYCH „Świąteczna opowieść” – konkurs odbędzie się w formie zdalnej (ON-LINE)

W związku z zwiększającą się liczą zakażeń, wprowadzanymi ograniczeniami oraz kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz Państwa, Rektor WSGE – dr hab. Magdaleny Sitek podjęła decyzję, że konkurs „Świąteczna opowieść” odbędzie się w formie zdalnej.

Wszelkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na naszej stronie https://wsge.edu.pl/2021/10/25/konkurs-swiateczna-opowiesc/

Podsumowując:

1.       Warunkiem udziału jest przygotowanie jednego utworu i przesłanie nagrania w postaci filmiku video do 20 grudnia 2021 r.

2.       Osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie w przypadku formy online proszone są o nagranie filmiku z wykonaniem kolędy lub pastorałki oraz przesłanie go na rektorat@wsge.edu.pl. Nagranie nie powinno przekraczać 5 minut.

3.       W przypadku przesyłanych filmów dopuszcza się akompaniament lub podkład muzyczny (bez wokalu).

4.       Uczestnicy konkursu mogą wzbogacić swój występ o choreografię, kostium, rekwizyty, własny akompaniament itp.

5.       Pliki wideo mogą być nagrywane przy użyciu zarówno amatorskich jak i profesjonalnych urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku z zachowaniem minimum technicznego:

Czekamy na Państwa zgłoszenia. I życzymy POWODZENIA!

Skip to content