Bezpłatne konsultacje z psychologiem w ramach projektu unijnego pt. „WSGE uczelnią dostępną dla osób z niepełnosprawnościami”

W ramach realizowanego w Uczelni projektu unijnego pt. „WSGE uczelnią dostępną dla osób z niepełnosprawnościami” umożliwiamy studentom, słuchaczom i pracownikom z niepełnosprawnością oraz pozostałym studentom, dla których niezbędne jest wsparcie psychologiczne w procesie edukacji w WSGE, bezpłatne konsultacje z psychologiem.

Nasi studenci, słuchacze  oraz pracownicy mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych, które  odbywają się w siedzibie WSGE (ul. Sienkiewicza 4, 05-410 Józefów) lub za pośrednictwem środków komunikacji na odległość.

Konsultacje prowadzone są przez mgr Bożenę Ignut, trwają 50 minut. W celu umówienia spotkania prosimy o wcześniejsze wypełnienie formularza zapisu (https://forms.office.com/r/v8MccVpJyt ). Po rejestracji ustalany jest dokładny termin spotkania,  o którym  zostaniecie  Państwo poinformowani drogą mailową (wiadomość zostanie wysłana na wskazany w formularzu adres e-mail).

Konsultacje odbywają się w poniedziałki w godzinach 08:00-10:00.

Projekt „WSGE uczelnią dostępną dla osób niepełnosprawnych” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Skip to content