Szanowni Studenci i Absolwenci,

Z ogromną przyjemnością pragniemy ogłosić naszą najnowszą inicjatywę rekrutacyjną, która skierowana jest do wszystkich osób posiadających tytuł magistra lub licencjata z obszarów takich jak pedagogika, socjologia, resocjalizacja i pokrewnych dotyczących nauk o zdrowiu.
            To dla nas zaszczyt móc zaprosić Państwa do kontynuacji Waszego kształcenia w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej im Alcide De Gasperi w Józefowie w ramach unikalnej oferty pięcioletnich studiów na kierunku PSYCHOLOGIA.

Wasz dotychczasowy wysiłek i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie kompetencji zasługuje na docenienie i wykorzystanie w dalszej edukacji. Nasza oferta pozwoli Wam przenieść część osiągnięć z poprzednich studiów, opierając się na dyplomie ukończenia studiów oraz suplemencie lub karcie przedmiotów/indeksie. Dzięki temu możliwe będzie zaliczenie efektów uczenia się w krótszym niż pięcioletnim okresie, co jest jednym z kluczowych założeń naszej uczelni.

WSGE od lat dąży do zapewnienia wyjątkowego poziomu nauczania i wsparcia dla studentów oraz absolwentów. Pragniemy, abyście kontynuując swoją edukację w ramach naszej uczelni, mieli okazję pogłębiać swoją wiedzę, rozwijać umiejętności oraz budować dalszą ścieżkę zawodową na stabilnych fundamentach.

Dla naszych nowych studentów przewidujemy promocję, która stanowi dodatkową zachętę do zapisu. Pierwsze 15 osób, które zdecydują się dołączyć do naszej społeczności na kierunek PSYCHOLOGIA do 30 września 2023, będzie mogło korzystać z preferencyjnej stawki opłaty za semestr w wysokości 2500 zł.

Jeśli jesteście zainteresowani kontynuacją swojej edukacji w ramach Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej i chcielibyście dowiedzieć się więcej szczegółów na temat procesu rekrutacji, programów studiów oraz wszelkich korzyści związanych z naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Kształcenia. Nasi dedykowani pracownicy są gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania oraz pomóc w procesie aplikacyjnym.

Skip to content