Szanowni Państwo,
 
w umieniu Starostwa Powiatowego w Otwocku oraz Władz Uczelni zapraszam kadrę dydaktyczną i pracowników WSGE na X jubileuszowe Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego, które odbędzie się w środę 25 października 2023 roku o godzinie 16.30 w Hotelu Holiday Inn w Józefowie.
 

Wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom zdecydowano, że w tym roku tematem przewodnim Forum będzie „Partnerstwo dla rozwoju”. Podczas panelu dyskusyjnego porozmawiamy o tym, jak skutecznie współpracować dla dobra wspólnego. Zaproszeni do udziału w wydarzeniu prelegenci omówią także formy aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami na przykładzie projektu “Kraina Akceptacji”.

Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy przesyłać na adres promocja@powiat-otwocki.pl do piątku, 20 października 2023 roku.

Rozwój gospodarczy jako proces pozytywnych zmian w działalności wytwórczej i redystrybucji dóbr i usług, ma realny wpływ na kształt naszego regionu. Przedsiębiorcy, którzy są jego motorem, poprzez swoje działania zwiększają standard życia społeczeństwa, produkcję, a także bezpieczeństwo publiczne. Mając na uwadze, jak ważna jest współpraca samorządu i sektora prywatnego, powstała inicjatywa Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego.
Skip to content