Zaproszenie do zgłaszania kandydatur dla najlepszych przedsiębiorców oraz organizacji pozarządowych - V Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego

Szanowni Państwo,

Samorząd Powiatu Otwockiego, Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie oraz Klub Nowej Gospodarki Powiatu Otwockiego pragną zaprosić wszystkich przedsiębiorców, organizacje pozarządowe oraz wszystkich, którym bliski jest rozwój gospodarczy powiatu otwockiego, do udziału w V Forum Gospodarczym Powiatu Otwockiego. Zainteresowanie poprzednimi edycjami Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego to dowód na to, jak bardzo potrzebna jest współpraca różnorodnych organizacji i podmiotów gospodarczych, działających na lokalnym rynku.

Podczas V Forum Gospodarczego Powiatu Otwockiego, które odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 r. w kompleksie hotelowo-restauracyjnym Maranello przy ul. Wspaniałej 47 w Otwocku, Starosta Otwocki oraz Rektor Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie pragną wyróżnić najlepszych przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe w następujących kategoriach: Pracodawca Roku, Filantrop Roku, Firma Roku, Innowator Roku, Bizneswoman, Biznes Rodzinny, Aktywny NGO.

W związku z powyższym uprzejmie zapraszamy do zgłaszania kandydatów. Wnioski do konkursu należy składać na formularzach zgłoszeniowych, dostępnych na stronach www.powiat-otwocki.pl do dnia 3 grudnia 2017 r.:

1)     pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Otwocku, ul. Górna 13, 05-400 Otwock

2)     osobiście w Biurze Kultury i Promocji, ul. Komunardów 10, Otwock.

Spośród nominowanych Kapituła Konkursowa wyłoni laureatów, którzy podczas uroczystej gali, w dniu 14 grudnia 2017 r., otrzymają nagrodę Starosty Otwockiego – „Buzdygan Marszałka Bielińskiego” oraz Nagrodę Rektora WSGE „Innowator Biznesu” dla Najlepszych Przedsiębiorców oraz Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego.

Warunki i tryb postępowania konkursowego określają: Regulamin przyznawania nagrody „Buzdygan Marszałka Bielińskiego” oraz Regulamin Konkursu dla Najlepszych Przedsiębiorców oraz Organizacji Pozarządowych Powiatu Otwockiego, dostępne na stronach www.powiat-otwocki.pl oraz www.wsge.edu.pl.

Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 22 788 15 34, wew. 387.