Tworzymy aktywne społeczeństwo

Wyjazdy studentów na studia

Wyjazdy studentów na studia


Uczelnia rozszerzyła ofertę wyjazdową: chętni studenci mogą wyjechać do  Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Grecji, Turcji, Węgier, Słowacji, Litwy, Chorwacji. Mamy nadzieję, że tak bogata oferta oraz wysokie stypendia na wyjazd zachęcą wiele osób do zgłoszenia się na wyjazd.W celu zgłoszenia chęci udziału w programie należy złożyć:

1. podanie o zgodę na wyjazd w ramach programu Erasmus+ do uczelnianego Instytucjonalnego Koordynatora dr hab. Magdaleny Sitek. W podaniu należy napisać dokąd miałby odbyć się wyjazd, w jakim terminie. Do podania należy załączyć potwierdzenie znajomości języka obcego, jeśli student posiada. Po wstępnej zgodzie student zostanie poinformowany o procedurze rekrutacyjnej (ewentualny termin rozmowy rekrutacyjnej, sprawdzenie średniej ocen studenta).

2. Aplication form

3. Learning Agreement  - Porozumienie o programie zajęć (dokument musi być podpisany przez trzy strony: studenta, uczelnię wysyłającą – WSGE dr hab. Magdalena Sitek oraz uczelnię przyjmującą)

Zakwalifikowany student podpisze umowę finansową z uczelnią oraz otrzyma Kartę Studenta Erasmus
 Wysokość grantu zgodna jest z obowiązującymi stawkami w projektach zaakceptowanych w konkursie 2016 roku

Student będzie zobowiązany do wypełnienia testu językowego w systemie OLS.Po zakończeniu pobytu na stypendium Erasmus+ student ma obowiązek dostarczyć do uczelni:

1. Transcript of Records (jako część „After mobility” w dokumencie „Learning Agreement”) - dokument wydaje uczelnia partnerska razem z potwierdzeniem dat pobytu (może być zwarte w Transcript of Records lub wydane jako osobny dokument)

2. wypełnić ankietę stypendysty w wersji on-line (dostęp do ankiety student otrzyma automatycznie z systemu)

3 wypełnić test językowy w systemie OLS po zakończonym pobycie na uczelni partnerskiej

4. relacja z pobytu na stypendium.


Zapraszamy!!!

Jeśli chcecie doświadczyć niepowtarzalnego okresu w życiu studenta i wyjechać na studia za granicę prosimy zgłaszać się do osoby kontaktowej programu Iwony Florek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  22 780 10 07 wew. 23


Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube