Tworzymy aktywne społeczeństwo

Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018

Zapraszamy na studia licencjackie, magisterskie i inżynierskie i podyplomowe do Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej im. Alcide De Gasperi w Józefowie.

Dokładamy największych starań, by nasza oferta edukacyjna zapewniała Państwu możliwość kształcenia w zakresie, który zaspokoi nie tylko państwa potrzeby, ale również potrzeby regionu, rynku pracy i dynamicznie rozwijającej się gospodarki.

Naszym studentom gwarantujemy najkorzystniejsze w regionie czesne w wysokości niezmiennej przez cały czas trwania studiów, zjazdy dla studentów zaocznych w piątki i soboty co dwa tygodnie.

WSGE wspiera doskonalenie się przez całe życie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą studiów podyplomowych.

Wykaz kierunków kształcenia 

STUDIA I STOPNIA LICENCJACKIE (6 SEMESTRÓW)

STUDIA II STOPNIA MAGISTERSKIE (4 SEMESTRY)

 
   
   
   
   
   
   

 

Informacje dla kandydatów

Rekrutacja na wszystkie studia odbywa się za pośrednictwem Dziekanatu WSGE oraz Punktów rekrutacyjnych w Warszawie, Piasecznie, Mińsku Mazowieckim, Rykach i Biłgoraju.

Zasady ubiegania o przyjęcie na studia

Prosimy o dokładne zapoznanie się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami. Kandydaci na studia w WSGE przystępujący do rekrutacjipowinni koniecznie zapoznać się z zasadami, według których kandydaci ubiegają się na studia w WSGE, aby przygotować niezbędne dokumenty.

 

Rekrutacja krok po kroku - krok po kroku, jak zostać studentem w WSGE

1Krok pierwszy:Kandydat zapoznaje się z obowiązującymi uchwałami dotyczącymi rekrutacji, kalendarzem rekrutacji oraz informacjami o opłatach.

2Krok drugi:Kandydat zapoznaje się z ofertą edukacyjną uczelni, wybiera kierunek studiów i specjalność oraz tryb (stacjonarne/niestacjonarne).

3Krok trzeci: Kandydat kompletuje wymagane dokumenty i załączniki i składa je osobiście w dziekanacie lub punktach rekrutacyjnych.

 

 
 
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na YouTube
YouTube