+48 22 789 19 03 rektorat@wsge.edu.pl

Studenci i słuchacze

Dla studenta i absolwenta

Oferty praktyk

Przedstawiamy listę instytucji oferujących możliwość odbywania praktyk, z którymi WSGE zawarła stosowne porozumienia

Lista instytucji oferujących możliwość odbywania praktyk

Bezpłatne wzory dokumentów niezbędnych dla studentów

Wszystkie osoby wchodzące na dzisiejszy rynek pracy muszą pamiętać o swoich prawach i obowiązkach. Jednym z takich istotnych obowiązków pracownika jest przygotowywanie i przechowywanie określonych dokumentów. Portal pracy Aplikuj.pl stworzył darmowy moduł, w którym można sprawdzić, porównać i pobrać różne dokumenty HR.

Darmowa baza dokumentów HR jest przydatnym narzędziem zarówno dla pracowników działów HR korporacji, jak i dla osób szukających dopiero praktyk absolwenckich czy pracy już docelowej. Wszyscy znajdą tam dokumenty niezbędne na każdym etapie swojej kariery zawodowej, czy etapu zatrudnienia pracowników.

Studenci wkraczający na dzisiejszy rynek pracy szczególnie zainteresują się dokumentami dotyczącymi praktyk absolwenckich, czy umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego. Warto zapoznać się z takimi dokumentami, zanim przyjdzie nam je podpisać.

Korzystanie z dokumentów pracowniczych jest bardzo intuicyjnie. Szablon każdego dokumentu HR można pobrać w formacie .pdf lub w formacie .doc do wygodnej edycji.

Przy okazji warto przeczytać artykuły dotyczące poszczególnych dokumentów. Można się z nich dowiedzieć między innymi, kiedy i jakie dokumenty należy przechowywać, w jakich terminach należy składać poszczególne wnioski czy podania, oraz jakie są konsekwencje złożenia czy otrzymania konkretnego dokumentu.

Moduł z dokumentami kadrowymi został uruchomiony jako darmowe narzędzie portalu pracy Aplikuj.pl. Warto korzystać z niego na każdym etapie zatrudnienia.

Warto też zapoznać się z bardziej szczegółowymi artykułami o rozliczaniu wynagrodzeń według formy zatrudnienia oraz wymiaru czasu pracy – w poradnikach znajdziemy informacje na temat dodatków, świadczeń i zwolnień ze składek oraz zasad ich przyznawania.

STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU I PR

Firma 9DESIGN poszukuje kandydata na stanowisko: STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU I PR w Warszawa Wawer.

Więcej informacji w załączonym pliku: STAŻ w 9DESIGN

(02.06.2018)

Poszukiwani Wolontariusze do wsparcia Projektu „Szansa na lepsze jutro”!

Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. oraz Fundacja United Way Polska poszukują wolontariuszy do wsparcia Projektu „Szansa na lepsze jutro”.

Więcej informacji o ofercie w załączonym pliku: OFERTA WALONTARIATU

(01.06.2018)