+48 22 789 19 03 rektorat@wsge.edu.pl

Studenci i słuchacze

Dla studenta i absolwenta

Oferty praktyk

Przedstawiamy listę instytucji oferujących możliwość odbywania praktyk, z którymi WSGE zawarła stosowne porozumienia

Lista instytucji oferujących możliwość odbywania praktyk

STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU I PR

Firma 9DESIGN poszukuje kandydata na stanowisko: STAŻYSTA W DZIALE MARKETINGU I PR w Warszawa Wawer.

Więcej informacji w załączonym pliku: STAŻ w 9DESIGN

(02.06.2018)

Poszukiwani Wolontariusze do wsparcia Projektu „Szansa na lepsze jutro”!

Krajowe Centrum Pracy Sp. z o.o. oraz Fundacja United Way Polska poszukują wolontariuszy do wsparcia Projektu „Szansa na lepsze jutro”.

Więcej informacji o ofercie w załączonym pliku: OFERTA WALONTARIATU

(01.06.2018)