+48 22 789 19 03 rektorat@wsge.edu.pl

Kontakt

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie – kontakt

Studia wyższe pod Warszawą

Jeśli zainteresowała Państwa oferta edukacyjna naszej uczelni, to zachęcamy do kontaktu. Przygotowaliśmy atrakcyjne, dostosowane do aktualnych potrzeb rynku pracy kierunki studiów, takie jak Bezpieczeństwo wewnętrzne, Zarządzanie czy Prawo urzędnicze. Oferujemy studia w języku angielskim na kierunku Zarządzanie oraz studia podyplomowe m.in. w formie e-learningu. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej kadrze naukowej świadczymy usługi kształcenia na najwyższym poziomie merytorycznym.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą ofertą studiów magisterskich, licencjackich oraz podyplomowych.

Wyższa Szkoła Gospodarki Euroregionalnej 
im. Alcide De Gasperi w Józefowie 
ul. Sienkiewicza 4
05-410 Józefów
NIP  532-18-23-156 
REGON  015281183

 

 

Numer konta bankowego do opłat wnoszonych przez studentów i słuchaczy w złotych:

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (PKO BP SA)

52 1020 1127 0000 1302 0096 0385

Tytułem: nr albumu, imię i nazwisko studenta, dodatkowe informacje

 

 

Numer konta bankowego do opłat wnoszonych przez studentów i słuchaczy w euro:

Alcide De Gasperi University of Euroregional Economy in Józefów

Address: ul. Sienkiewicza 4, 05-410 Jozefow

Bank - PKO BP

Swift: BPKO PL PW

IBAN: PL 64 1020 1127 0000 1102 0198 5654

Pełne koszty przelewu są po stronie Studenta. Uniwersytet powinien otrzymywać pełne opłaty.

 

Rektorat Uczelni
mgr Joanna Majewska
tel. 22 789 19 03
tel./fax: 22 789 60 96
mail: rektorat@wsge.edu.pl

Dziekanat Wydziału Nauk Społecznych
Kierownik dziekanatu - Ilona Dawidowicz 
tel. 22 780 10 07 w. 14 lub 18
mail: sekretariat@wsge.edu.pl

Beata Zawadka
mail: b.zawadka@wsge.edu.pl

Dominika Mrozińska
mail: dominika@wsge.edu.pl

Godziny pracy Dziekanatu
Poniedziałek - nieczynne (dzień wewnętrzny)
Wtorek - 8.00-16.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00 (w lipcu i w sierpniu 8.00-16.00)
Sobota - 08.00 - 16.00

Dziekanat Zamiejscowego Wydziału Nauk Społecznych w Mińsku Mazowieckim
Kierownik dziekanatu – mgr Zofia Kuć
tel. 25 758 86 45
mail: sekretariat.zwns@wsge.edu.pl

mgr Paulina Pechcin
mail: dziekanat.zwns@wsge.edu.pl

Godziny pracy Dziekanatu
Poniedziałek – 8.00-16.00
Wtorek - 8.00-16.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00
Sobota - 8.00-16.00

Biuro Karier 
Kierownik - dr Małgorzata Such-Pyrgiel
tel. 22 780 10 07 w. 14
mail: dziekanwns@wsge.edu.pl

Z-ca Kierownika - dr Łukasz Roman
tel. 22 780 10 07  
mail: l.roman@wsge.edu.pl

Biuro Współpracy Zagranicznej i Studiów Anglojęzycznych
Dyrektor Biura - mgr Marta Bojaruniec
tel. 22 780 10 07 w. 16
mail: marta@wsge.edu.pl

mgr Artur Banaszak
mail: artur.banaszak1@gmail.com

Agnieszka Pałyska
mail: agnieszkawsge@gmail.com lub agnieszka.p@wsge.edu.pl

Dział Kadr
mgr Piotr Jarmoła
tel. 22 780 10 07 w.13
mail: piotr@wsge.edu.pl

Dział Projektów i Wymiany Międzynarodowej (Erasmus)
mgr Iwona Florek
tel. 22 780 10 07 w.23
mail: iwona@wsge.edu.pl

Dział Studiów Podyplomowych
mail: sekretariat@wsge.edu.pl
tel. 22 780 10 07 w. 14 lub 18
tel./fax: 22 789 60 96

Dział Księgowości
Magdalena Kuklis
tel. 22 780 10 07 w.33

Kasa
Sylwia Olszewska
tel. 22 780 10 07 w.21
mail: kasa@wsge.edu.pl

Godziny otwarcia Kasy
Poniedziałek 8.00-16.00
Wtorek 8.00-16.00
Środa 8.00-16.00
Czwartek 8.00-16.00
Piątek 10.00-18.00 (w lipcu i w sierpniu 8.00-16.00)
Sobota 8.00-16.00 (tylko podczas sesji)

Pełnomocnik Rektora
Grzegorz Laskowski
tel. 22 780 10 07 w. 25
mail: grzegorz.laskowski@wsge.edu.pl

Rada Patronacka
dr Łukasz Roman
tel. 22 789 19 03
tel./fax: 22 789 60 96
mail: l.roman@wsge.edu.pl

Biblioteka i Archiwum
Magdalena Augustyniak
tel. 22 780 10 07 w. 12
mail: biblioteka@wsge.edu.pl

Godziny otwarcia Biblioteki WSGE
Poniedziałek - nieczynne (dzień wewnętrzny)
Wtorek - 8.00-16.00
Środa - 8.00-16.00
Czwartek - 8.00-16.00
Piątek - 10.00-18.00 (podczas wakacji – 8.00-16.00)
Sobota - 8.00 - 16.00 (podczas wakacji – nieczynne)

Wydawnictwo WSGE
Urszula Kraszewska
tel. 22 780 10 07 w.12 (pn.-wt.)
tel. 25 758 86 45 (śr.-pt.)
mail: wydawnictwo@wsge.edu.pl

Inspektor Ochrony Danych Osobowych WSGE
Wojciech Sitek
mail: wojtek@wsge.edu.pl

 

* - Obowiązek informacyjny

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.