Studiuj psychologię w WSGE

Studiuj psychologię w Mińsku Mazowieckim za jedyne 2999 zł za semestr. Rekrutacja na studia jednolite magisterskie trwa, dlatego to doskonała okazja, aby skorzystać z okazji i zmienić swoje życie. Psychologia to kierunek, który pozwoli Ci zapoznać się z mechanizmami działania ludzkiego umysłu i zrozumieć je. Dzięki zdobytym kwalifikacjom będziesz mógł nieść pomoc psychologiczną potrzebującej młodzieży i osobom dorosłym. W obecnych czasach dostęp do specjalistów jest ograniczony, a Ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do zmiany tego stanu! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś. Oferujemy specjalne zniżki dla studentów i absolwentów.

Psychologia i Twoja przyszłość

Jednolite studia magisterskie na kierunku PSYCHOLOGIA to dobry wybór dla kandydatów, którzy myślą  o pracy psychologa i którym zależy na zdobyciu specjalistycznej wiedzy i kompetencji niezbędnych do wykonywania tego zawodu w wybranych dziedzinach życia.

Uczelnia prowadzi studia w systemie niestacjonarnym (zajęcia odbywają się w piątki i soboty, zjazdy poszczególnych kierunków odbywają się co 2 tygodnie).

Jednolite studia magisterskie trwają 5 lat (10 semestrów po 5 miesięcy każdy) i kończą się uzyskaniem tytułu magistra oraz otrzymują dyplom potwierdzający wykształcenie wyższe i uzyskanie tytułu zawodowego.

Studia na kierunku Psychologia skierowane są nie tylko do kandydatów, którzy myślą o pracy psychologa, ale także do osób, które planują karierę w szeroko pojętym biznesie. Psycholog, w zależności od specjalizacji, może znaleźć pracę w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, placówkach edukacyjnych, instytucjach zajmujących się profilaktyką zdrowotną i społeczną czy prywatnych klinikach i gabinetach. Na psychologa czeka praca w firmach doradczych i szkoleniowych, działach human resources (HR), agencjach headhunterskich i konsultingowych oraz w sektorze marketingu, reklamy, public relations i social mediów, na rolach związanych się kontrolą efektywności planowania rozwoju pracowników organizacji, czy też dotyczącą psychologii rynków finansowych, oszczędzania i inwestowania.

Wielu psychologów pracuje w służbach mundurowych – policji, wojsku, współpracuje z sądami. Absolwenci kierunku Psychologia zatrudniani są w firmach prowadzących badania rynku w biznesie, organizacjach pozarządowych i fundacjach zajmujących się pomocą społeczną, redukowaniem nierówności i marginalizacji wybranych grup społecznych.

Skip to content