Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki
WSGE w Józefowie

Nasza uczelnia funkcjonuje nieprzerwanie od 2002 roku, zapewniając kształcenie na najwyższym poziomie merytorycznym. Położenie placówki wśród lasów Józefowa sprzyja koncentracji potrzebnej do nauki. Łatwy dojazd komunikacją miejską oraz samochodem sprawia, że na naszej uczelni studiują nie tylko mieszkańcy Józefowa, Mińska Mazowieckiego i innych okolicznych miast, lecz także studenci mieszkający w Warszawie.

Studia Wyższa Szkoła Uczelnia Mińsk Mazowiecki są dostępne dla każdego! Zapoznaj się z ofertą wszystkich dostępnych kierunków w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie.

Uczelnia Mińsk Mazowiecki
Studia I stopnia

Jesteś absolwentem szkoły średniej, policealnej lub chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Zapraszamy do WSGE Mińsk Mazowiecki! 

Kształcenie w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej odbywa się w systemach stacjonarnym i niestacjonarnym na kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrzne, PedagogikaZarządzanie Administracja. Naszym studentom zapewniamy praktyki zawodowe w czasie odbywania studiów.

Zapoznaj się z ofertą studiów pierwszego stopnia.  

Uczelnia Mińsk Mazowiecki
Studia II stopnia

Prowadzone studia drugiego stopnia, przeznaczone dla studentów posiadających świadectwo ukończenia studiów licencjackich lub inżynierskich oraz absolwentów studiów magisterskich innych kierunków. Studia magisterskie odbywają się w trybie stacjonarnym  niestacjonarnym.

Obecnie kształcimy magistrów na trzech kierunkach: Bezpieczeństwo wewnętrznePedagogika i Zarządzanie.

Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki
Studia podyplomowe dla każdego!

Ponadto naszą ofertę edukacyjną uzupełniają dwu- i trzysemestralne studia podyplomowe.

Studia wyższe tego typu odbywają się wyłącznie w systemie niestacjonarnym oraz przez platformę e-learning. Studia podyplomowe to doskonała alternatywa dla osób, które ukończyły już studia, ale chciałyby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. 

Studiuj psychologię w WSGE

Rekrutacja na studia jednolite magisterskie trwa, dlatego to doskonała okazja, aby skorzystać z okazji i zmienić swoje życie. Psychologia to kierunek, który pozwoli Ci zapoznać się z mechanizmami działania ludzkiego umysłu i zrozumieć je. Dzięki zdobytym kwalifikacjom będziesz mógł nieść pomoc psychologiczną potrzebującej młodzieży i osobom dorosłym. W obecnych czasach dostęp do specjalistów jest ograniczony, a Ty możesz dołożyć swoją cegiełkę do zmiany tego stanu! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś. Oferujemy specjalne zniżki dla studentów i absolwentów.

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - WSGE Mińsk Mazowiecki

Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Celem kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna jest uzyskanie przez studentów kwalifikacji nauczycielskich do pracy na stanowisku nauczyciela przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej w klasach I-III szkoły podstawowej.

Student zdobędzie profesjonalne kompetencje zawodowe, które pozwolą mu refleksyjnie, twórczo i efektywnie wspomagać rozwój indywidualny i społeczny dzieci oraz rozwijać własną osobowość i budować relacje wzajemnego zaufania między wszystkimi podmiotami procesu wychowania i kształcenia na etapie wczesnej edukacji dziecka.  Doświadczona kadra akademików dba o to, aby studenci uzyskali najnowszą wiedzę z pedagogiki i psychologii o rozwoju człowieka we wczesnym dzieciństwie. Pomaga także rozwinąć umiejętności posługiwania się innowacyjnymi metodami i formami prowadzenia zajęć z dziećmi w wieku przedszkolnym i młodszym szkolnym z wykorzystaniem współczesnych technologii cyfrowych.

Rekrutacja 2023/24 na Studia w Wyższej Szkole WSGE Mińsk Mazowiecki

Rekrutacja do Wyższej Szkoły Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie trwa!

Sprawdź nasza ofertę i skorzystaj z promocyjnej ceny czesnego na Studia Wyższa Szkoła Mińsk Mazowiecki.

WSGE

WYDARZENIA

WSGE

AKTUALNOŚCI

7 grudnia 2023

XV Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. “Wielowymiarowość Bezpieczeństwa w Społeczeństwie Cyfrowym” 21.11.2023

Na konferencji XV Międzynarodowej Konferencji Naukowej pt. "Wielowymiarowość Bezpieczeństwa w Społeczeństwie Cyfrowym",...

24 listopada 2023

Konferencja „Bezpieczeństwo biznesu w perspektywie cyberzagrożeń – podejście prawno-technologiczne”

Zapraszamy serdecznie na współorganizowaną przez WSGE  konferencję online poświęconą tematyce: „Bezpieczeństwo biznesu...

21 listopada 2023

Zaproszenie na XV MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA NAUKOWA „WIELOWYMIAROWOŚĆ BEZPIECZEŃSTWA W SPOŁECZEŃSTWIE CYFROWYM”

Rektor-Komendant Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie nadbryg. dr inż. Mariusz Feltynowski,...

8 listopada 2023

III Ogólnopolska Konferencja Naukowa “Niepełnosprawność – Zadanie czy wyzwanie we współczesnym świecie”

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na III Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Niepełnosprawność - Zadanie...

3 listopada 2023

ZROZUMIEĆ STAROŚĆ – warsztaty praktyczne dla uczniów szkół średnich z wykorzystaniem symulatora odczuć geriatrycznych

W ramach projektu pt. „Współczesny obraz społeczeństwa polskiego w nauce i debacie...

23 października 2023

X Jubileuszowe Forum Gospodarcze Powiatu Otwockiego 25.10.2023

Szanowni Państwo, w umieniu Starostwa Powiatowego w Otwocku oraz Władz Uczelni zapraszam kadrę...

WSGE

GALERIA

Skip to content