Społeczność akademicka naszej uczelni bierze udział w różnych akcjach pomocowych. Tradycją już jest, iż nasi studenci oraz pracownicy wspierają Rodzinny Dom Dziecka przy ul. Ujejskiego 14 w Otwocku. Każdego roku z okazji świąt organizowana jest zbiórka pieniędzy i zebrany środki przekazywane są na potrzeby tej instytucji.

W tym roku dodatkowo (oprócz świątecznej zbiorki na kwotę 1500 złotych przekazanych na prace remontowe) nasi kochani studenci postanowili sprawić dzieciom jeszcze jedna niespodziankę i zebrali kwotę 1200 zł, za którą zakupiono gry planszowe.

W imieniu przeszczęśliwych dzieciaków oraz personelu domu składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję i okazali swoje serce.

Jak wiadomo, kończy się właśnie sesja semestru zimowego 2020/2021 a jedną z form zaliczenia przedmiotu (oprócz egzaminów, prezentacji, esejów czy innych testów) jest ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE. Wszystkim tym, którzy potrafią okazać serce potrzebującym wystawiamy, w imieniu własnym i przede wszystkim w imieniu DZIECI z tej formy ocenę CELUJĄCĄ.

Skip to content