18 kwietnia 2024

Dzieci często doświadczają stresu, którego nie potrafią skutecznie przetworzyć. Przeciążenie bodźcami, nowe sytuacje, presja czasu, niepowodzenia w relacjach rówieśniczych czy porażki mogą prowadzić do silnego napięcia emocjonalnego, co skutkuje utratą kontroli nad swoimi reakcjami – mogą marudzić, krzyczeć, bić, wpadać w histerię, a nawet mieć trudności z zasypianiem.

Podczas warsztatu zostanie omówiona kwestia wspierania dzieci w radzeniu sobie z trudnymi emocjami.  

Warsztat jest skierowany do rodziców, opiekunów oraz nauczycieli naszych studentów ale nie tylko.

Prowadząca Aga Rogala. 

Prowadzi terapie par i indywidualne w nurcie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu (TSR) oraz konsultacje dla par i rodziców.

Pomaga rodzicom dogadać się ze sobą i z dziećmi. Autorka książki “Poukładaj to sobie w głowie. 100 maili do Ciebie o rodzicielstwie i partnerstwie” zajmująca drugie miejsce w najlepszej setce w swojej kategorii w rankingu Empiku! 

Od lat prowadzi kanał na YouTube, odpowiadający na nurtujące rodziców pytania dotyczące wychowania dzieci, dobrostanu ich relacji oraz wyrażania potrzeb i emocji.

Specjalizuje się w relacjach, wspieraniu w wyrażaniu emocji, świadomość potrzeb i mechanizmów, które mają wpływ na działania i decyzje.

Liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy do kontaktu drogą mailową i.dawidowicz@wsge.edu.pl lub przez formularz

Skip to content