Mamy zaszczyt poinformować, iż w dniu 6 czerwca 2022 roku, na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się uroczystość nadania godności doktora honoris causa Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr. hab. Bronisławowi Sitkowi.

Uroczystość odbędzie się w auli głównej budynku A1, przy ul. Rejtana 16C, o godz. 11:00. Z uroczystości przeprowadzimy transmisję live przy użyciu MS Teams. Link do transmisji: DHC – prof. dr hab. Bronisław Sitek

To niezwykły zaszczyt, że osiągnięcia jednego ze współtwórców i założycieli naszej uczelni oraz naszego długoletniego wykładowcy zostały docenione przez jedną z największych uczelni w Polsce.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami uroczystości, które dostępne są na stronie Uniwersytetu Rzeszowskiego.