Szanowni Państwo,
nasza uczelnia została zaproszona do objęcia patronatem honorowym wydarzenia I Edycji Dni Rodziny – pt.: „W Rodzinie siła – Rodzina silna miłością i jednością” organizowanego przez Fundację „BONA FIDE – w Dobrej Wierze”, która odbędzie się w terminie od 14.05.2023 do 28.05.2023r w powiecie otwockim i wołomińskim.
Z naszej strony zaproponowaliśmy wykład otwarty, który poprowadzi Pan dr Grzegorz Świecarz pt: „Rodzina a zachowania agresywne u dzieci i młodzieży” w dniu 25 maja 2023 o godzinie 19.00.
Obecnie często jesteśmy świadkami różnych zachowań, wśród otaczających nas ludzi i dzieci, agresywnych, nie uprzejmych i przykrych, z którymi nie zawsze umiemy sobie poradzić.
Mamy z tym do czynienia na przykład w domu, w szkole, na ulicy, w środkach komunikacji i w pracy. Co możemy zaproponować w zamian, jak się zachować, co powiedzieć, jak pomóc takim osobom? Co powoduje takie zachowanie? Jakie są jej przyczyny?
Na takie pytana spróbuje odpowiedzieć nasz prelegent, a wiele innych pytań możecie zadać po wykładzie podczas dyskusji.
Serdecznie Zapraszamy!